Kontakt

Akermann Electronic Praha s. r. o.
Moskevská 949/86
101 00 Praha

Tel.: +420 283 023 170
E-mail: info@akermann.cz

Úvodní stránka Standardní IT

Standardní IT

Outsourcing

Outsourcing

Veškerá zodpovědnost za výpočetní techniku je na nás. Pravidelný servis a profylaxe Vašich zařízení. Support uživatelům a hotline.

zobrazit

Kalkulátory Texas Instruments

Kalkulátory Texas Instruments

Již od roku 1993 působí společnost Akermann Electronic na českém trhu jako prodejce kalkulátorů značky Texas Instruments pro Českou republiku. Tyto vysoce kvalitní produkty jsou vhodné zejména pro oblast školství, kde je renomovaná firma Texas Instruments světovým lídrem v produkci a prodeji kalkulátorů. Nabídka od základních výukových kalkulátorů až po vysoce výkonné grafické kalkulátory pokrývá potřeby studentů a učitelů od základních škol až po vysoké školy a univerzity.

zobrazit

Software CABRI

Software CABRI

V roce 2003 zahájila společnost přímou spolupráci s francouzským výrobcem výukového softwaru. Společnost Cabrilog je předním světovým výrobcem geometrických výukových softwarů Cabri Geometry II Plus a Cabri 3D, které se řadí mezi přední programy pro výuku geometrie, umožňující rychlejší a přesnější rýsování, podporuje a trénuje geometrické uvažování. Program je vhodným prostředím pro projektovou výuku. Již řadu let se pomocí tohoto programu připravují budoucí učitelé matematiky na Pedagogických fakultách Univerzity Karlovy, Jihočeské univerzity a dalších. Na základě dlouhodobé spolupráce a praxe byly programy zařazeny do Seznamu výukového a vzdělávacího softwaru schváleného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

zobrazit

Standardní IT zařízení 

Elektronické součástky